FAYEN A Finta F Morava

V listopadu loňského roku jsme se rozloučili s naší skoro třináctiletou fenkou, která byla již v pořadí naším třetím pejskem. Ještě plni smutku jsme se obrátili na našeho pana veterináře a ten nám dal kontakt na chovatelskou stanici A Finta F Morava. Ihned jsme se jeli na štěňátka podívat a naše návštěva předčila očekávání, manželé Benešovští jsou velmi milí a vstřícní lidé. Během návštěvy jsme získali veškeré informace o jejich chovatelských zkušenostech a tak jsme nenaznali žádné pochybnosti o „kvalitě“ jejich štěňátek. Velice rychle jsme se rozhodli pro fenečku Fayen a druhý den jsme si pro ni jeli. Při předávání štěňátka se opět ukázal profesionální přístup pana Benešovského, od kterého jsme ještě získali další informace. Na první dny jsme dostali i krmení a hračku, aby Fayen ještě nějakou chvíli cítila své kamarády. Asi po měsíci jsme se jeli ukázat a paní Benešovská provedla první zkrášlující zásah. Nyní již máme Fayen – Enynku – doma skoro 3 měsíce a snažíme se, aby se měla dobře. Dělá nám radost, je velmi učenlivá, ale i mazaná, škoda jen, že počasí neumožňuje více pohybu venku. Ani na chvíli jsme nezalitovali, že jsme dali na doporučení MVDr. Pavelka a obrátili se na chovatelskou stanici manželů Benešovských A Finta F Morava. Vřele doporučuji event. zájemcům, žádné obavy, manželé Benešovští jsou opravdu profíci.

Manželé Kachlíkovi, Česká republika

 

ENNIO A Finta F Morava

Knírače mám po svém boku už dlouhou dobu a stejně tak dlouhou dobu sním o psí smečce, tedy alespoň o dvou kníračích. Přiznávám, že zcela nahodile a bez plánování a dlouhého vybírání jsem si na konci června 2013 řekla, že teď nastal správný čas. Nějakou dobu jsem strávila u internetu a zjišťovala, kde se narodila štěňátka, abych je mohla mít hned a přes léto se mu dostatečně věnovat. Padla tedy rychlá volba na chovatelskou stanici A Finta F Morava, kde se štěňátka narodila 30.5.2013. Hledala jsem štěně socializované s výbornou povahou, protože pes je můj kamarád do nepohody bez ohledu na tituly. Už po telefonu jsem našla s paní Benešovskou společnou řeč, milý a příjemný hlas zcela rozptýlil mé obavy z reakcí staršího psa, povídaly jsme si dlouho. Když malý Ennio přiběhl, olízl mi tvář, neváhala jsem. Byla jsem pejsky, prostředím i jednáním u Benešovských tak nadšená, že jsem opravdu ani nekontrolovala to, co by člověk při nákupu štěněte kontrolovat měl. Ani chvíli jsem nepochybovala o tom, že pejsci jsou zdraví, spokojení a absolutně v pořádku. Potvrdily mi to následně i obě naše veterinářky -  výborný, krásný, zdravý pejsek se vším, co má mít.
Jinými slovy - ráj  by mohl dle mé představy  vypadat jako u Benešovských - smečka překrásných šťastných vousáčů na krásné zahradě.
S pozdravem a přáním všeho nejlepšího
Alena Mašková, Česká republika

 

DARREN A Finta F Morava

Chovateľskú stanicu A Finta F Morava sme si vybrali kvôli jednému zo psíkov ktoré vlastnia - Barrenovi, nakoľko sme mali jeho brata. Šteniatko sme si rezervovali a zaplatili bankovým prevodom zálohu, obratom sme obdržali zmluvu o zmluve budúcej na kúpu šteniatka. Majiteľka Jitka Benešovská nám oznámila v deň pôrodu narodenie šteniatok. U nás bol problém lebo doteraz sme mali bradáča kupírovaného a nevedeli sme sa rozhodnúť či to chceme aj teraz. Nakoniec po rade výchovného poradcu a pani Benešovskej sme nechali ocásek a vôbec neľutujeme. Šteniatko sme si vybrali keď malo mesiac , po rade sme dali prednosť šteniatku so srsťou ,ktorá vyžaduje menšiu údržbu. Šteniatka boli v domácnosti majiteľov a vnímali všetky zvuky okolo. Darrenka sme brali ako 8 týždňového spolu s výbavičkou a kŕmením a cennými radami . V tento deň sme podpísali zmluvu a doplatili zvyšok peňazí. Od toho dňa sme v kontakte s majiteľmi , ktorí nám radia či vo výžive alebo v začínajúcom výcviku. Prvé ostrihanie sme absolvovali tiež u nich a sme nad mieru spokojný.

Ak si niekto ide kupovať bradáča vie prečo a ak chce niekto bradáča z kvalitného chovu nie iba „ čistokrveného bez PP“ tak môžeme vrelo a s čistým svedomím odporučiť bradáča z chovateľskej stanice A Finta F Morava.

Ďakujeme za všetku radosť a lásku, ktorú nám Darrenko dáva.

JUDr. Oravcová, Slovenská republika

 

DOROTHY A Finta F Morava

                                                                                                                                                                      Quebec-Canada May 17,2013

Hight recommendation letter

The kennel A Finta F Morava whose breeder is Jitka and Stanislav Benesovsky, the Czech Republic is the place designated to acquire a standard schnauzer, salt and pepper, thoroughbred, natural, whit pedegree. L requirement of a advance payment was made by electronic transfer my financial institution, directly to the bank account Mons. et Mme.Benesovska without plus. My female puf arrived May 9, 2013 im Québec, Canada whit the necessary papers for Customs Canadian. D other relevant documents were sent to me by special courier domicile.Tellyou can see,I had no problem doing ay travellers.The honesty,integrity and professionalisme are rules,for Mons.et Jitka-Stanislav Benesovsky. N'have no fear at the reliability,you are in good hands.
Quebecois A fully satisfied
From Canada
Please believe me
Pierre E. Laliberte

                                                                                                                                                

                                                                                     Velmi doporučující dopis 
V chovatelské stanici A Finta F Morava chovatelů Jitky a Stanislava Benešovských, Česká republika,  je možné získat středního knírače pepř a sůl s rodokmenem. Požadovanou zálohu jsem poslal přímo na bankovní účet manželů Benešovských. Moje fenka přiletěla 9. května 2013 do Quebecu, Kanada s příslušnými dokumenty pro proclení a vstup do Kanady. Další potřebné dokumenty mi byly doručeny zvláštním kurýrem do místa bydliště. Jak vidíte, neměl jsem žádné problémy s dopravou. Čestnost, poctivost a profesionalita jsou pravidla pro Jitku a Stanislava Benešovských. Nemějte žádné obavy ze spolehlivosti, jste v dobrých rukou.
Z Kanady plně spokojen.
Prosím, věřte mi.
Pierre E.Laliberte
 
Kontakty

A Finta F Morava
chovatelská stanice FCI 387/09

Telefon: +420 777 450 347
E-mail: benesovska@affm.cz benesovska.j@seznam.cz

Jitka Benešovská
Tyršova 1591/24
664 51 Šlapanice u Brna
CZ

Facebook

GPS: 49°9'40.068"N, 16°43'47.034"E


Aktualizováno: 14.6.2022 v 9:38 hod.Všechny zde uvedené fotografie je možné použít pouze se souhlasem majitele chovatelské stanice.

Sprache/Language:
15